Aktualne inicjatywy

19.05.2015 III charytatywny mecz „Biznesowej Ligi Pomocy”

Inicjatywy http://www.magellansa.pl/PL/CSR/DlaInstytucji/BiznesowaLigaPomocy/Default.aspx

02.03.2015 Poznaliśmy zwycięzców VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla szkół i świetlic przyszpitalnych „Narysuj swoją bajkę”.

Inicjatywy http://www.magellansa.pl/PL/CSR/DlaNajmlodszych/NaZdrowieUsmiech/Default.aspx

05.12.2014 Mikołajkowe spotkanie w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki

Inicjatywy http://www.magellansa.pl/PL/CSR/DlaSportu/WspolpracaZWidzewem/Default.aspx

02.04.2014 Spotkaj się z nami na Facebooku

Inicjatywy http://www.facebook.com/nazdrowieusmiech
Archiwum inicjatyw

Biznesowa Liga Pomocy

A A A |
III charytatywny mecz „Biznesowej Ligi Pomocy”
20 czerwca 2015 r., o godz. 14:00 na Stadionie UKS SMS Łódź zagrała „Biznesowa Liga Pomocy”. W trzeciej edycji meczu charytatywnego, zorganizowanego przez IQ Sport Advisory Group, Magellan S.A. i Urząd Miasta Łodzi, przedsiębiorcy i znani piłkarze zagrali dla podopiecznych Fundacji Gajusz. 

 „Biznesowa Liga Pomocy” to sportowo-charytatywna akcja, w której środowisko przedsiębiorców reprezentujących rozmaite branże jednoczy się wokół szczytnego celu, jakim jest pomaganie najmłodszym. Po raz pierwszy drużyny biznesmenów wspieranych przez piłkarskie gwiazdy rozegrały spotkanie w Łodzi na murawie stadionu Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego.


blp

- Cieszymy się z tego, że zagraliśmy w Łodzi – w mieście, w którym 17-letnia historia spółki Magellan pokazuje, że z powodzeniem można wykorzystywać lokalne uwarunkowania do rozwoju biznesu. Zbudowany zespół to już blisko 180 osób, które potrafią ze sobą nie tylko pracować, upowszechniać dobrą praktykę zarządzania finansami, ale i angażować się społecznie - mówi Paulina Szwed-Dobrzyńska, Kierownik Działu Marketingu w Magellan S.A.. Zarówno w biznesie, jak i na murawie ważny jest przede wszystkim kapitał ludzki – dlatego miło nam było gościć w rodzinnym mieście naszych klientów i partnerów biznesowych – dodaje.

W tym roku wydarzenie miało wyjątkowo łódzki wymiar. Środki zebrane podczas meczu charytatywnego zostały przeznaczone dla podopiecznych Fundacji Gajusz, pomagającej nieuleczalnie chorym dzieciom zapewniając im opiekę hospicyjną w ramach domowego i stacjonarnego hospicjum oraz opiekującej się dziećmi chorymi onkologicznie, przebywającymi w szpitalu w Łodzi przy ul. Spornej.

W meczu „Biznesowej Ligi Pomocy” zagrali reprezentanci firm, które wykupiły cegiełki o wartości 1000 zł.

Grupa

  • Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie
  • GPW Catalyst
  • Bondspot
  • Komisja Nadzoru Finansowego

Kontakt dla mediów

Paulina Szwed-Dobrzyńska Dyr. ds. Marketingu i PR

tel. +48 42 272 32 37
fax +48 42 272 31 01
paulina.szwed@magellan.pl

2018 Copyrights by Grupa Magellan. Polityka cookie