Aktualne inicjatywy

19.05.2015 III charytatywny mecz „Biznesowej Ligi Pomocy”

Inicjatywy http://www.magellansa.pl/PL/CSR/DlaInstytucji/BiznesowaLigaPomocy/Default.aspx

02.03.2015 Poznaliśmy zwycięzców VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla szkół i świetlic przyszpitalnych „Narysuj swoją bajkę”.

Inicjatywy http://www.magellansa.pl/PL/CSR/DlaNajmlodszych/NaZdrowieUsmiech/Default.aspx

05.12.2014 Mikołajkowe spotkanie w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki

Inicjatywy http://www.magellansa.pl/PL/CSR/DlaSportu/WspolpracaZWidzewem/Default.aspx

02.04.2014 Spotkaj się z nami na Facebooku

Inicjatywy http://www.facebook.com/nazdrowieusmiech
Archiwum inicjatyw

Program "Na zdrowie - Uśmiech"

A A A |

Program ”Na zdrowie – uśmiech”

Jako wyraz zainteresowania i troski o sytuację chorego dziecka, stworzyliśmy program „Na zdrowie – uśmiech”, mający na celu niesienie radości dzieciom przebywającym w szpitalach, łagodzenie stresu związanego z procesem leczenia, jak również wsparcie placówek szkolnych i wychowawczych. Dbając o zdrowie i rozwój najmłodszych organizujemy m.in. akcje upominkowe w szpitalach, wspieramy fundacje, a także pomagamy w sfinansowaniu procesów leczenia i rehabilitacji ich podopiecznych. Na stałe w nasze działania wpisał się konkurs plastyczny dla dzieci ze szkół i świetlic przyszpitalnych, który nie tylko rozwija zainteresowania plastyczne małych pacjentów, ale także daje szkołom i świetlicom przyszpitalnym szansę na wygranie nowoczesnego wyposażenia placówki.

Poznaliśmy zwycięzców VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla szkół i świetlic przyszpitalnych „Narysuj swoją bajkę”.

Mali pacjenci z 46 szpitali z całej Polski wzięli udział w  VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci ze szkół i świetlic przyszpitalnych.

W tym roku uczestnicy konkursu mieli okazję rozwijać swoją wyobraźnię tworząc krótkie historie filmowe. Najważniejsze dla wykonania tego zadania były ciekawy pomysł i twórczy zapał, których dzieciom nigdy nie brakuje. Mali pacjenci mieli okazję choć na chwilę stać się scenarzystami i stworzyć ciekawą opowieść. Konkurs polegał na tym, aby najpierw wymyśleć interesującą historię, a następnie przenieść ją na storyboard – rysunkowy scenopis filmowy.

Jak co roku w konkursie nagrodziliśmy najlepsze prace.

Pierwsze miejsce i główną nagrodę konkursu o wartości 3.000 zł z przeznaczeniem na wyposażenie świetlicy przyszpitalnej zdobyło Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze.

Drugie miejsce i nagrodę o wartości 2.000 zł otrzymuje Szpital Specjalistyczny im. Stanisława Staszica w Pile.

W konkursie przyznana została również „Nagroda Publiczności” o wartości 2.000 zł, o której zdecydowali internauci głosujący na najlepszą pracę na portalu Facebook. Laureatem tej nagrody zostało Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie.

W konkursie zostały przyznane również dwa wyróżnienia, każde o wartości 700 zł, dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi oraz Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie, Oddział Rehabilitacji Dziecięcej w Dzierżążnie.

Wszyscy autorzy nagrodzonych prac otrzymają upominki.

Serdecznie gratulujemy!

Prace konkursowe można oglądać na profilu konkursu Facebook

 

 

 
Regulamin konkursu

Karta zgłoszenia do konkursu

Storyboard

Storyboard postaci

Instrukcja przygotowania storyboardu, cz. 1

Instrukcja przygotowania storyboardu, cz. 2facebook logo Dołącz do nas na
www.facebook.com/nazdrowieusmiech

Grupa

  • Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie
  • GPW Catalyst
  • Bondspot
  • Komisja Nadzoru Finansowego

Kontakt dla mediów

Paulina Szwed-Dobrzyńska Dyr. ds. Marketingu i PR

tel. +48 42 272 32 37
fax +48 42 272 31 01
paulina.szwed@magellan.pl

2018 Copyrights by Grupa Magellan. Polityka cookie