Aktualne inicjatywy

19.05.2015 III charytatywny mecz „Biznesowej Ligi Pomocy”

Inicjatywy http://www.magellansa.pl/PL/CSR/DlaInstytucji/BiznesowaLigaPomocy/Default.aspx

02.03.2015 Poznaliśmy zwycięzców VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla szkół i świetlic przyszpitalnych „Narysuj swoją bajkę”.

Inicjatywy http://www.magellansa.pl/PL/CSR/DlaNajmlodszych/NaZdrowieUsmiech/Default.aspx

05.12.2014 Mikołajkowe spotkanie w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki

Inicjatywy http://www.magellansa.pl/PL/CSR/DlaSportu/WspolpracaZWidzewem/Default.aspx

02.04.2014 Spotkaj się z nami na Facebooku

Inicjatywy http://www.facebook.com/nazdrowieusmiech
Archiwum inicjatyw

Dla Pracowników

A A A |

Dla pracowników

Każdego dnia inwestujemy w przyszłość naszych pracowników. Dajemy szansę rozwoju zawodowego, zapewniając możliwość dalszej edukacji, szkolenia oraz szeroki pakiet socjalny. Spółka oferuje możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej w Medicover oraz uzyskania dofinansowania do zajęć sportowo–rekreacyjnych.
Rozwijamy pasje
Dbamy o to, aby stwarzać naszym pracownikom zarówno warunki do efektywnej pracy, jak i wspierać ich w rozwoju pasji i zainteresowań. Organizujemy spartakiady, pozwalające nie tylko na sprawdzenie się podczas zawodów sportowych, ale sprzyjające lepszemu poznaniu się pracowników z różnych działów. Zachęcamy także do realizacji wspólnych inicjatyw w wolnym czasie. W Magellanie aktywnie działają sekcje sportowe: squasha, siatkówki oraz piłki nożnej.

Oferujemy naszym pracownikom udział w atrakcyjnych wydarzeniach sportowych. W sierpniu 2012 roku siatkarska drużyna Magellana miała możliwość zaprezentowania swoich sportowych umiejętności podczas I Turnieju Przedsiębiorcy 2012. Turniej miał charakter charytatywny, a zebrane środki zostały przekazane dla podopiecznych Fundacji SŁONIE NA BALKONIE, działającej na dziecięcym oddziale psychiatrycznym Szpitala im. dr J. Babińskiego w Łodzi.
Wolontariat pracowniczy
Zachęcamy i mobilizujemy pracowników Magellana do zaangażowania się w akcje charytatywne, aby nie tylko zdobywali nowe doświadczenia, ale odkrywali radość pomagania i siłę zespołowego działania. W maju 2011 wspólnie naprawiliśmy i pomalowaliśmy ławki w ogrodach Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki, aby stworzyć dla leczonych tam dzieci bezpieczne i przyjemne miejsce spędzania czasu wolnego podczas pobytu w szpitalu.

Grupa

  • Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie
  • GPW Catalyst
  • Bondspot
  • Komisja Nadzoru Finansowego

Kontakt dla mediów

Paulina Szwed-Dobrzyńska Dyr. ds. Marketingu i PR

tel. +48 42 272 32 37
fax +48 42 272 31 01
paulina.szwed@magellan.pl

2018 Copyrights by Grupa Magellan. Polityka cookie