Aktualne inicjatywy

19.05.2015 III charytatywny mecz „Biznesowej Ligi Pomocy”

Inicjatywy http://www.magellansa.pl/PL/CSR/DlaInstytucji/BiznesowaLigaPomocy/Default.aspx

02.03.2015 Poznaliśmy zwycięzców VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla szkół i świetlic przyszpitalnych „Narysuj swoją bajkę”.

Inicjatywy http://www.magellansa.pl/PL/CSR/DlaNajmlodszych/NaZdrowieUsmiech/Default.aspx

05.12.2014 Mikołajkowe spotkanie w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki

Inicjatywy http://www.magellansa.pl/PL/CSR/DlaSportu/WspolpracaZWidzewem/Default.aspx

02.04.2014 Spotkaj się z nami na Facebooku

Inicjatywy http://www.facebook.com/nazdrowieusmiech
Archiwum inicjatyw

Współpraca z Widzewem

A A A |
Sport bardzo dobrze współgra ze zdrowiem, dlatego z RTS Widzew Łódź współpracujemy nie tylko od strony sponsoringowej, ale również wspólnie organizujemy akcje charytatywne.
Mikołajkowe spotkanie z małymi pacjentami Szpitala Matki Polki w Łodzi
Już po raz trzeci, z okazji Mikołajek pracownicy Magellana wspólnie z piłkarzami RTS Widzew Łódź S.A. odwiedzili dzieci w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Mali pacjenci otrzymali mikołajkowe prezenty, w tym m.in. świąteczne pierniki, bombki-piłki oraz gadżety, na których składane były autografy Marcina Kozłowskiego, Piotra Mrozińskiego oraz Rafała Augustyniaka. Zawodnicy Widzewa pozowali do wspólnych zdjęć z najmłodszymi i przede wszystkim rozmawiali o swojej pracy i zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia.
- Zbliżające się Boże Narodzenie to wyjątkowe pachnące piernikami święto, dlatego zależało nam, aby w tym dniu najmłodsi pacjenci mogli zapomnieć o chorobie pracując przy dekoracji pierników. Te małe ciasteczka wprowadziły nas we wspaniałą, świąteczną atmosferę, a dzieci wykazały się wielką kreatywnością przy zdobieniu - mówi Paulina Szwed-Dobrzyńska, Kierownik Działu Marketingu Magellan S.A.

Wizyta zawodników Widzewa w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki to kolejna wspólna akcja firmy Magellan oraz Widzew. We wcześniejszych latach na stadionie przy al. Piłsudskiego odbyły się m.in. dwie edycje „Mistrzostw z Widzewem i Magellanem”, dwukrotnie widzewiacy spotykali się wraz z pracownikami Magellana z dziećmi na Mikołajki, a także odwiedzali najmłodszych pacjentów z okazji Dnia Dziecka.

- Spotkania organizowane przez Widzew i firmę Magellan stały się już tradycją. Od kilku lat współpracujemy na kilku płaszczyznach, a jedną z nich są właśnie spotkania z dziećmi, w których liczy się uśmiech i dobro najmłodszych.- dodaje Michał Kulesza, Rzecznik Prasowy RTS Widzew Łódź S.A.

Na fotorelację z wydarzenia zapraszamy na www.facebook.com/nazdrowieusmiech

Grupa

  • Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie
  • GPW Catalyst
  • Bondspot
  • Komisja Nadzoru Finansowego

Kontakt dla mediów

Paulina Szwed-Dobrzyńska Dyr. ds. Marketingu i PR

tel. +48 42 272 32 37
fax +48 42 272 31 01
paulina.szwed@magellan.pl

2018 Copyrights by Grupa Magellan. Polityka cookie